ÖZMAK olarak; elektromekanik yangın mühendisliği proje, kontrollük ve taahhüt hizmetlerinde; tecrübeli mühendislerimiz, yetkin proje ve sistem tasarımcılarımız, taahhüt deneyimi yüksek mavi yaka personelimiz ile birlikte yangın güvenliği sektöründe lider şirket olmayı ve bunu sürdürmeyi amaç edinmekteyiz.

ÖZMAK Mekanik bünyesinde; Türk Standartları Enstitüsü’ne, Türkiye Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’e ve tüm dünyada kabul görmüş NFPA, EN gibi uluslararası standartları temel alarak projeleri hazırlamakta ve müşterilerin özel teknik şartnamelerine ve işletme taleplerine en uygun çözümleri sunmaktayız.

Yangın güvenliği alanında anahtar teslim projeleri, en doğru, uygulanabilir, ekonomik ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, hedeflenen süre içinde tamamlayarak pazar payını ve rekabet gücünü arttıran şirketimiz, taslak proje safhasından, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda müşteri memnuniyetini daimi temel ilkesi olarak benimsemiştir.

ÖZMAK Mekanik mühendisliğe olan saygısı, müşterilerine karşı dürüstlüğü ve standartlara uygun teknik yaklaşımıyla, bugüne kadar tamamladığı işlerle, sadece Türkiye genelinde değil, yurtdışında da etkin bir şirket haline gelmektedir.

Ürün yelpazemizin büyük kısmı, FM onaylarına sahip, UL listelerine girmiş, GOST sertifikası bulunan, CE mevzuatına uygun olan ürünlerden oluşmaktadır.

Bünyesinde; alanında her biri uzman ve deneyimli mühendisleri barındırmanın verdiği güvenceyle beraber, ÖZMAK Mekanik yangın söndürme sistemlerinde çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdadır.

Hizmetlerimiz

  • Proje ve Mühendislik Hizmetleri

  • Bakım Onarım ve Devreye Alma Hizmetleri

  • Ürün Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

  • Proje Kontrol ve Danışmanlık Hizmetleri

  • Tedarik ,Montaj ve Commissioning Hizmetleri

Nasıl Yapıyoruz

Aynı Temel Prensiplere Sahibiz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam etmek. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Endüstrinin İş Ahlakı Kayboluyor

En başından beri dürüstlük ve net vizyon ile birlikte sıkı çalışma, hayal gücü, istikrarlı ve çeşitlendirilmiş büyümemizin ayrılmaz parçaları olmuştur.

Bir Kültür Oluşturuyoruz

Güveni teşvik eden bir kültür oluşturuyoruz ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

Mümkün olan en iyi proje sonuçlarını sağlayan sürdürülebilir işlere odaklandık.

Sorumluluklarımız