Atık Su Toplama

Atık su toplama normalde ev ve fabrikalardan toplanan atık suyun cazibe ile terfi istasyonuna oradan da pompa ile atık su arıtma tesislerine ulaştırılması şeklinde yapılır.

Atık su toplama için iki ana sistem vardır: yağmur suyu ve atık su için ayrılmış kanalizasyon ve toplama sistemleri ile kombine kanalizasyon toplama sistemleri. Kombine kanalizasyonlar ev ve endüstriden gelen atık suyu ve yağmur suyunu aynı boru ile taşırlar. Birçok yeni toplama sistemi atık su ve yağmur suyu için ayrı kanalizasyon sağlar. Yağmur suyu kanalizasyonda toplanır ve doğrudan terfi istasyonlarına veya daha sonraki bir aşamada atık su ile karıştırılmak için yağmur suyu depolama tanklarına yönlendirilir.

Yağmur suyu miktarı tahmin edilemez olduğundan, yağmur suyu  kırsal çevredeki havzalarda ya da atık su arıtma tesislerinin içindeki yağmur suyu tanklarında depolanabilir. Bu şekilde, yağmur suyu tesis temizleme kapasitesine sahip olduğunda atık su ile karıştırılarak tesise beslenebildiği için yağmur suyunun akışını kontrol etmek daha kolaylaşır.

Özmak atık su toplama için sürgülü vanalar, çek valfler, bıçaklı sürgülü vanalar, vantuzlar, servis bağlantı vanaları, kaplinler, bağlantı parçaları, tamir kelepçeleri ve aksesuarlar projelendirme, montaj ve bakım hizmetini sizlere sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Proje ve Mühendislik Hizmetleri

  • Bakım Onarım ve Devreye Alma Hizmetleri

  • Sistem Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

  • Proje Kontrol ve Danışmanlık Hizmetleri

  • Tedarik ,Montaj ve Commissioning Hizmetleri

Nasıl Yapıyoruz

Aynı Temel Prensiplere Sahibiz

Kaliteli işçilik ve örnek müşteri hizmeti sunmak. En yüksek dürüstlük ve beceriye sahip insanları istihdam etmek. Çalışanlarımız ve taşeronlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak.

Endüstrinin İş Ahlakı Kayboluyor

En başından beri dürüstlük ve net vizyon ile birlikte sıkı çalışma, hayal gücü, istikrarlı ve çeşitlendirilmiş büyümemizin ayrılmaz parçaları olmuştur.

Bir Kültür Oluşturuyoruz

Güveni teşvik eden bir kültür oluşturuyoruz ve bundan son derece gurur duyuyoruz. Bu kültür, yaptıklarını seven bir ekip üretti ve bu yüzden yaptığımız işi bu kadar iyi yapıyoruz.

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

Mümkün olan en iyi proje sonuçlarını sağlayan sürdürülebilir işlere odaklandık.

Sorumluluklarımız